درباره

علم اقتصاد روز دنیا بر پایه دانش و اطلاعات می باشد. و این امر الزامی را برای صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان دیکته می کند که برای موفق شدن در دنیای امروزی و یا به بیان ساده تر دیده شدن در بازار کسب و کار بایستی اطلاعات و دانش خود را به اطلاع عموم و بخصوص گروه هدف (مشتریان) رساند. حال این نکته قابل توجه است که از چه طریقی این امر محقق شود تا هم اثر بخشی زیادی داشته باشد و هم مقرون به صرفه باشد؟ خوشبختانه با گسترش امکانات ارتباطی و همه گیر شدن استفاده از فضای مجازی باعث گردیده که استفاده از این فضا در مورد معرفی توانایی های خود و تبلیغ محصولات روز به روز بیشتر مورد توجه قرار گیرد .
سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان برای اولین بار در ایران با در اختیار داشتن مشخصات و اطلاعات بهره برداران بخش کشاورزی و با شعار ”رونق تولید با دیده شدن تولیدکنندگان” قصد آن دارد تا در جهت رونق کسب و کار و عرضه محصولات تولیدی بخش کشاورزی، دسترسی به آنان را آسانتر نماید و با ایجاد بانک اطلاعات بخش کشاورزی استان هرمزگان با نام "مشتا "در تلاش است تا با ارائه اطلاعات دقیق و مطمئن در رابطه با تولیدکنندگان این بخش و توانایی ها و امکانات آنان ، کمک شایانی در تصمیم گیری بهتر و آسانتر مشتری داشته باشد و همچنین با ارائه دادن یک صفحه اختصاصی به نام هر تولیدکننده ، مکانی مناسب برای نمایش و معرفی توانایی ها و امکانات وتولیدات آنان و باعث رونق بخشیدن به فعالیت های اقتصادی می شود.
از این رو، همه مدیران تولید در تمامی زیربخش های کشاورزی آعم از گیاهی ، دامی ، شیلات ، صنایع و ... می توانند با مراجعه به بانک اطلاعات جامع “مشتا”، صفحه ای اختصاصی را برای مجموعه تولیدی خود انتخاب کرده و فرصت دیده شدن محصولات تولیدی را فرهم نمایند. علاقه مندان می توانند با تماس با روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به شماره 33672031-076 در وب سایت مشتا و ثبت اطلاعات خود مانند عکس و فیلم و … دسترسی دیده شدن محصولات تولیدی خود را در سراسر دنیا و برای تجار جهانی فراهم آورند.