مشارکت مردمی/ استمرار ارایه خدمات وزارت جهاد کشاورزی در نوروز 95

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی از استمرار ارایه خدمات وزارت جهاد کشاورزی در ایام نوروز 1395 خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، شاهرخ رمضان نژاد با اشاره به این که خدمات وزارت جهاد کشاورزی به مردم در ایام سال تعطیل بردار نیست،اظهار داشت:در ایام نوروز 95 سازمان های وابسته به وزرات جهاد کشاورزی فعال بوده و خدمات رسانی به مردم استمرار دارد.
وی با بیان این که سیاست وزارت جهاد کشاورزی،مردمی کردن همه امور حوزه کشاورزی از جمله حفظ و صیانت از منابع طبیعی است،خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی با راه اندازی سامانه های ارتباطی در زمینه های حفاظت اراضی کشاورزی، آتش سوزی، تخریب، تصرف اراضی ملی، قاچاق چوب،عرضه فرآورده های خام دامیِ خارج از شبکه دامپزشکی، کشتار غیرمجاز و ... به صورت شبانه روزی در ایام نوروز آماده دریافت گزارش ها و پاسخگویی به شهروندان است.
رمضان نژاد تصریح کرد: سامانه 131 سازمان امور اراضی در ایام نوروز آماده دریافت گزارش های مردمی درباره تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها،تصرفات غیرمجاز و زمین خواری است.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی از مردم درخواست کرد برای حفظ اراضی کشاورزی جهت توسعه پایدار،در صورت مشاهده هرگونه تغییر کاربری را از طریق سامانه 131 اطلاع دهند.
وی با اشاره به این که در ایام نوروز حضور مردم در عرصه های طبیعی افزایش می یابد،اظهار داشت:انتظار این است که شهروندان نهایت همکاری و همیاری را برای حفظ منابع طبیعی بکار گیرند و در صورت بروز حوادث احتمالی،هرگونه آتش سوزی، تخریب، تصرف اراضی ملی، قاچاق چوب را به سامانه 1504 اطلاع دهند.
رمضان نژاد خاطرنشان ساخت:به منظور حفظ سلامت مردم در ایام نوروز، هموطنان می توانند هرگونه عرضه فرآورده های خام دامیِ خارج از شبکه دامپزشکی، کشتار غیرمجاز و ...را به سامانه 1512 سازمان دامپزشکی گزارش دهند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت:مردم می توانند هرگونه پیشنهاد و انتقاد درباره حوزه مسولیت های وزارت جهاد کشاورزی را به سامانه پیامکی 30008136 گزارش کنند.