خبرها

اهداف شعار امسال در سازمان جهاد کشاورزی با جدیت پیگیری می شود

سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در راستای اهداف شعار اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل برنامه ریزی می کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت :تامین امنیت غذایی ، تولید با محوریت صادرات و تامین نهاده های کشاورزی از مهمترین برنامه های سازمان جهاد کشاورزی در سال جدید می باشد.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان ، مهندس ناصر حیدری پوری  در چهاردهمین روز از فرودین سال 95 در مراسم دیدار وتبریک سال نو در جمع کارکنان این سازمان اظهار داشت : همانطور که مقام معظم رهبری بر اجرای صحیح سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید دارند سازمان جهاد کشاورزی برای رسیدن به اهداف کلان این سیاست، برنامه ریزی های کلانی در دستور کار قرار داده است که با همکاری کارشناسان ومدیران مراکز جهاد کشاورزی در سراسر استان اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان معاون برنامه ریزی واقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگوی با رسانه ملی که رشد بخش کشاورزی را  طی دوسال گذشته مثبت دانست تصریح کرد: در کشور تولید محصولات کشاورزی با رشد 14درصدی از 97میلیون تن در سال 92 به 112میلیون تن در سال 94افزایش یافته است ،در سایه همدلی ،برنامه ریزی مناسب دولت و همت وپشتکار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی بوده است.

حیدری پوری در انتها بیان داشت: امیدواریم با اجرای برنامه های هدفمند و مناسب در پایان سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل شاهد رسیدن به اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی باشیم.