برگزاری نمایشگاه کتاب در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی در سازمان جهاد کشاورزی دایر شده است.

رئیس اداره آموزش عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین کارکنان و خانواده های آنها برگزار شده است.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، حجت الاسلام  والمسلمین  علی شرفی افزود : حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به توزیع رایگان کتاب در زمینه های تخصصی کشاورزی، مذهبی و عمومی در این نمایشگاه کرده است.

وی با بیان اینکه مطالعه کتاب در ارتقاء آگاهی انسان بسیار موثر است و همچنین  یکی از افتخارات مسلمانان داشتن کتاب مقدس قرآن است، اظهار داشت : این نمایشگاه به مدت یک هفته در سازمان جهاد کشاورزی استان دایر می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین شرفی گفت : یکی از آسیب های اجتماعی که باید به آن توجه شود گرایش جوانان و نوجوانان به فضای مجازی و استفاده از تبلت و تلفن همراه است که اگر این موضوع در جامعه اطلاع رسانی و مدیریت نشود، آسیب های جدی به کانون خانواده خواهد زد.

وی تاکید کرد : باید با ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و آگاهی دادن به مضرات استفاده از تبلت و تلفن همراه به مدت زمان زیادی در طول روز، از آسیب های اجتماعی این پدیده جدید جلوگیری کرد.

حجت الاسلام والمسلمین افزود : یکی از موضوعاتی دیگری که باید مورد توجه مسولین فرهنگی کشور باشد تهیه کتب مناسب و خوب برای نسل جوان می باشد.