ارسال کمک های غیر نقدی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان به مناطق زلزله زده شمال غرب کشور

سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در راستای یاری رساندن به زلزله زدگان استان کرمانشاه یک دستگاه کامیون حامل کالاهای ضروری و اقلام مصرفی به این استان اعزام کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  در حاشیه ارسال محموله کمک های غیر نقدی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمز گان گفت:با توجه به لزوم کمک رساانی به هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده یک دستگاه کامیون شامل انواع البسه زمستانی و گرم، پتو ، تشک ، فرش ، انواع مواد شوینده و لوازم بهداشتی ، تن ماهی و انواع کنسرو به ارزش بیش از یکهزارو 500 میلیون ریال توسط مجموعه سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان تهیه و به استان کرمانشاه ارسال شد.

در ادامه ایرج بقایی پوری گفت: سازمان جهادکشاوری استان هرمزگان ضمن ارسال اولین محموله ، با مجاهدتی بیش از پیش و تا ساماندهی کامل آسیب دیدگان و مصیبت زدگان داغدار هموطنمان در استان کرمانشاه درصحنه خواهد بود و در این امر خداپسندانه مجدانه و تلاشگر خواهد کوشید .

ایشان در خاتمه افزود:جا دارد از تمام کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان خصوصا مدیریت رفاه و پشتیبانی که در کمترین زمان ممکن نسبت به جمع آوری ،بسته بندی و ارسال محموله اقدام نمودند تا هر چه سریعتر به دست هموطنانمان در استان کرمانشاه برسد تقدیر و تشکر نمایم .