برای رسیدن به اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی مدیران باید در بین مردم باشند

بدون همکاری و مشارکت مردم رسیدن به اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی  مشکل است و مسئولین باید ارتباط با مردم را سرلوح کار خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت : یکی از ویژگی های مسولین نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن آنها می باشد.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان ، آیت الله عالمی در جمع مدیران ومعاونین سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان افزود: تامین امنیت غذایی کشور یکی از رسالت های مهم جهاد کشاورزی است و این موضوع اهمیت ارتباط مدیران ومسولین جهاد کشاورزی را با مردم وبخصوص کشاورزان را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های کشاورزی هرمزگان  از جمله آبزی پروری ، زراعی وباغی برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی باید مدیران به میان مردم رفته وبا بررسی مشکلات آنها راهکارهای علمی و کارشناسی شده برای رفع مشکلات ارائه دهند.

آیت الله عالمی یاد آور شده : گوشت ماهی در ارتقاء شاخص سلامت مردم جایگاه خوبی دارد وباید با فرهنگ سازی مردم را به استفاده از گوشت آبزیان تشویق کرد .

در ادامه این نشست رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : سالیانه در هرمزگان بیش از 240هزارتن انواع ماهی صید می شود.

علی باقرزاده افزود: هرمزگان در تولید میگو در کشور رتبه اول را دارد.

وی خاطر نشان کرد :توسعه پرورش ماهی درقفس ، تولید میگو پرورشی ، کنترل روان آبها در استان ، توسعه فضاهای گلخانه ای ، گسترش سیستم های آبیاری نوین و تولید گوشت مرغ و گوشت قرمز از مهمترین برنامه های سازمان جهاد کشاورزی می باشد.