نهم دی سال 88 اوج تجلی بصیرت ملت ایران بود

 مردم ایران  از ابتدای شکل گیری نظام جمهوری اسلامی با پیروی از ولایت فقیه دسیسه های مختلف دشمن را خنثی کردند که اوج این بصیرت در نهم دی ماه  سال 88 رخ داد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : دشمنان با برنامه ریزی و صرف هزینه های هنگفت طرح براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را به اجرا در آوردند که با هوشیاری ملت ایران  و رهبر معظم انقلاب این توطئه خنثی شد.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان ، حجت الاسلام والمسلمین  محمود فخرایی افزود : در نهم دی ماه سال 88 ، مردم مومن  ایران با پیروی از ولایت فقیه موفق به خنثی کردن فتنه ای بس خطرناک شدند .

وی باتاکید بر اینکه باید با بزرگداشت این روز پیام مردم و شهدا را به نسل های آینده انتقال داد،خاطرنشان کرد: امسال کشاورزان و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی در سراسر استان با حضور در مراسم 9دی، بار دیگر با آرمان های شهدا و ولایت فقیه پیمان بستند.

حجت الاسلام والمسلمین فخرایی افزود: باید با این نکته توجه داشت که دشمنان برای ضربه زدن به این نظام مقدس لحظه ای آرام نخواهند نشت. و باید  با  پیروی از ولایت وفقیه و داشتن بصیرت از دیگر دسیسه های دشمن در عرصه های مختلف سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی  و اجتماعی جلوگیری کرد.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که دشمن در موضوعاتی همچون اقتصادی  و فرهنگی جنگ خود را آغاز کرده است، اذعان کرد : دشمن بابهره گیری از ظرفیت فضای مجازی شُبه افکنی در مسائل  دینی ، مذهبی  و اقتصادی  را در افکار جوانان در دستور کار قرار داده است  ومسئولین باید با آگاهی دادن به جوانان از  فضای لجن پراکنی و شُبه افکنی در بین  جوانان جلوگیری نمایند.