خبرها


حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای بانوان امروز است

ویژگی های شخصیتی حضرت فاطمه (س) و زندگی ایشان بهترین الگوی برای بانوان است.

رئیس اداره آموزش عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : عبادت ، صبر ، عفاف و پاکدامنی ، قیام در برابر ظلم و تسلیم بودن در برابر خدا از برجسته ترین صفات شخصیتی حضرت زهرا (س) می باشند.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان ، حجت الاسلام والمسلمین علی شرفی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) افزود : قشر زنان و مادران  از جمله افرادی هستند که علاوه بر مشکلات زیاد در زندگی با علاقه به تربیت فرزندان و نسل مومن تلاش می کنند. و این صبر و استقامت آنها الگو گرفته از زندگی حضرت فاطمه (س) در مقابل سختی ها می باشد.

وی بابیان اینکه خانه حضرت فاطمه (س) جایگاه نزول قرآن ، وحی و حدیث کسا بوده است اظهار داشت : وقتی که زنان ما میلاد حضرت فاطمه (س) را به عنوان روز زن و مادر قبول کرده اند باید به این نکته توجه کند که این امر برای آنها مسئولیت و تکلیف به وجود می آورد.

این مقام مسئول ادامه داد: روز زن یک حرکت نمادین است که معنایش این است که زنان ما در عصر امروز باید در مسیر حق ، عفاف ،تقوا وایستادگی گام بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین شرفی افزود: استکبار با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای و مجازی زن را به عنوان یک کالای لوکس و تبلیغاتی معرفی می کند در حالی که اسلام جایگاه والایی برای زنان قایل است .