خبرها


برگزاری آزمون تجوید قرآن کریم در مدیریت جهادکشاورزی میناب

مدیرجهاد کشاورزی میناب، گفت: دوره آموزش تجوید عمومی قرآن کریم در قالب 25 جلسه آموزشی در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی میناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاوری میناب، محمد سالاری در خصوص جزئیات این خبر، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان یک دوره آموزش تجوید قرآن کریم در محل این مدیریت با هدف بالابردن سطح آشنایی کارکنان با قواعد تجوید قرآن کریم برگزار گردید.

مدیرجهادکشاورزی میناب، اظهار کرد: یکی از دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 97 با توجه به نیاز جامعه و تقاضای کارکنان این مدیریت برگزاری دوره آموزش تخصصی تجوید قرآن کریم با حضور استاد برجسته مهندس عزیز حافظی فرمانده پایگاه بسیج کشاورزی شهیدچمران این شهرستان بود که با استقبال خوب علاقه مندان مواجه و حدود 20نفردر این دوره شرکت نموده که جلسات  این دوره در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد و بعد از پایان دوره جهت ارزیابی  شرکت کنندگان آزمونی برگزار گردید.

سالاری، خاطرنشان کرد:  این آزمون در صبح چهارشنبه 23/3/97 ساعت 7در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار گردید که بعد از بررسی و مشخص شدن نتیجه آزمون برای شرکت کنندگانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند گواهی پایان دوره صادر می گردد .