خبرها


مدیر کانون جهادگران هرمزگان روز خبرنگار را تبریک گفت

فرارسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی هرمزگان صمیمانه تبریک عرض نموده و یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و رسانه را گرامی می داریم.

"17" مرداد روز پاسداشت تلاش بی وقفه انسان های آگاهی نظیر "شهید آوینی " است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می زنند، طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی برآن داشته اند که با تلاش وافر،جهان را با هاله ای از قداست در هم آمیزند تا آنچه را که عرضه می دارند ارزش خدایی به خود گیرد.

  رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و مردم سالاری،آینه بی کم و کاست توانمندی ها،پیشرفت،نقاط ضعف و کمبودها هستند وخبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی کرده و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست .

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه ، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان هرمزگان ، از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت ها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای استان که آگاهی را حق مردم می دانید و برای تحقق و تبلور محبت واعتدال در کشور و رشد و باروری اندیشه همنوعان  خود به طور شبانه روزی  و خستگی ناپذیر اهتمام می ورزید، سلامتی ،توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را در پرتو رهنمود های انسان ساز دین مبین اسلام ، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از خداوند متعال خواهانم.

حسین یزدان پناه

مدیر کانون جهادگران هرمزگان